Kurs Linkedin Ads – reklama od podstaw

Kurs Linkedin Ads – reklama od podstaw

Kurs Linkedin Ads – reklama od podstaw

Regularprice: 49.99$   –   Saleprice: 11.99$

Duration: 2 hours   – Rating: 4.3101325

Instructors: Edugrafia.pl – wideo kursy

Reviews: 6   –  Salepage

Categories:  Marketing,Digital Marketing   –   Sku: 3281024


Czego się nauczysz ?

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z LinkedIn, czy jesteś już na LinkedIn od kilku lat, w tym kursie nauczysz się nowych strategii zdobywania większej liczby potencjalnych klientów. Poznasz zasady działania i techniki tworzenia płatnych reklam na Linkedin, które już po paru dniach mogą wygenerować Ci pierwszych klientów.

Naukę rozpoczniesz od zapoznania się ze strukturą profilu i połączenia go z menadżerem reklam. Od razu zainstalujesz tag śledzący konwersję, dzięki czemu utworzysz remarketing w swoich reklamach. Przejdziesz przez cały proces tworzenia pierwszej kampanii reklamowej, od określenia celu, wybranie grupy odbiorców, po wizualne ustawienia reklamy. Na koniec dowiesz się jak analizować działania reklamowe, czytając statystyki.

 • Założysz konto reklamowe

 • Poznasz interfejs menadżera reklam

 • Zainstalujesz insight Tag na stronie

 • Poznasz sztuczki marketingowe LinkedIn, aby przyciągnąć uwagę odbiorców

 • Poznasz typy reklam

 • Wybierzesz cel kampanii

 • Ustawisz wszystkie opcje kampanii

 • Stworzysz własne grupy odbiorców

 • Ustawisz kampanie na szukanie pracowników

 • Utworzysz kampanie wideo

 • Przeanalizujesz opcje statystyk reklamy

Stargetuj swoje reklamy

Linkedin Ads podobnie jak Facebook pozwala konkretnie targetować grupę odbiorców, do której będzie kierowana Twoja reklama. W tym szkoleniu pokażemy Ci jak określić odpowiednią grupę odbiorców, wybrać ich wiek, wykształcenie, stanowisko firmowe, dane demograficzne. Zobaczysz również jak tworzyć i zapisywać własne grupy odbiorców, dodawać wykluczenia lub dotrzeć do osób, które znają już Twoją markę.

Szukasz klienta biznesowego?

Wiele firm myśląc o płatnej reklamie swoje działania kieruje w stronę Facebooka lub Google Ads. Tymczasem często reklama utworzona na tych portalach rozczarowuje, skutkując przepaleniem budżetu oraz niską jakością leadów. Dzieje się tak często gdy promowane są produkty profesjonalne, skierowane głównie do firm i przedsiębiorstw.

Jako właściciel firmy lub marketer szukający klienta biznesowego nie jesteś skazany tylko na Facebooka, który przede wszystkim kojarzy się z rozrywką niż z biznesem. Osoby aktywnie myślące o biznesie spędzają czas na Linkedin, dzięki temu możesz wykorzystać potencjał reklamowy i dotrzeć wprost do przedsiębiorców. Twoja przewaga będzie o tyle skuteczniejsza, ponieważ reklamują się tam tylko nieliczni marketerzy.

Lnkedin Ads, czy warto?

Jeśli chcesz promować swoją ofertę wśród profesjonalistów, lub dotrzeć do innych firm, LinkedIn jest miejscem, z którego warto skorzystać. Platforma posiada prawie 400 milionów użytkowników, co sprawia, że staje się najważniejszym medium społecznościowym, dedykowanym firmom oraz profesjonalistom. Każdy kto sprzedaje swoje produkty w modelu b2b, powinien być obecny na tym portalu.

– idealny dla usług B2b
– idealny do znalezienia pracownika
– mniejsza konkurencja niż na Facebooku
– mało kto wykorzystuje potencjał Linkedin Ads
– dotrzesz do majętnego klienta


download 155424 640 e1627618313749

We’re sorry. Currently our data storage account has been locked due to a policy violation. We will update the download links as soon as possible. You can also sign up for email notifications when the courses you want are updated. Sorry for this inconvenience.

 

Subscribe to get 30% off

We don’t spam! Read our [link]privacy policy[/link] for more info.

close

35% Off

Join our list to get coupon

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.

Leave a Reply

Your email address will not be published.